Kütahya Ege Yıldız Kimya 30.10.2013 tarihinde Kütahya’da kurulmuştur.

 

        Kütahya Ege Yıldız Kimya, Kütahya merkezli olup Türkiye’nin dört bir yanına tarım ve sanayi amaçlı kimyasalları tedarik etmeye ilişkin hizmet veren kuruluşlardandır.

 

        Kütahya Ege Yıldız Kimya, bünyesinde çalışan personeliyle %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermekte olup, ürün analiz değerlerine uygun malzeme teslimi yapmaktadır. Ayrıca geniş ürün portföyüyle müşterilerinin taleplerini 7/24 eksiksiz karşılamakta; teslimatları vakit kaybetmeden yerine getirmektedir. Faaliyetlerini iş sağlığı ve güvenliği kuralları ile tehlikeli kimyasalların taşınmasına yönelik yönetmeliğe (ADR) uygun yürütmektedir.

 

        Ürünlerin teslimatını kendi bünyesindeki tankerlerle gerçekleştiren Kütahya Ege Yıldız Kimya, fiyat tekliflerini müşterilerinin aylık tüketim, mesafe, ödeme vadeleri vb. bilgilerin ardından hazırlayıp sunmaktadır.

 

        Ayrıca, 2020/Ekim döneminden bu yana 2600 m2 kapalı, 4000 m2 açık stoklama alanı ile bölgenin en büyük sıvı gübre; Dolum, Paketleme, Stoklama, Lojistik tesisini devralarak faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktadır.

 

        Kütahya Ege Yıldız Kimya, kaliteli hizmeti, güvenli sevkiyatları, ürün kalitesi, tedarik ağı ve müşteri memnuniyeti gibi faktörleri göz önünde bulundurarak Türk Sanayi sektörüne fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

 

 

Eskişehir Web Tasarım